Tesztelő - T-Shop (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Tesztelő - T-Shop

Feladatok

  • A Deutsche Telekom üzleteiben használt HW/SW elemek tesztelése - egy kassza terminál, egy scanner és a mögöttük lévő SAP modul
  • Tesztesetek tervezése, létrehozása, önálló végrehajtása és adminisztrációja
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése
  • Hibajegyek kezelése, követése
  • Folyamatos kommunikáció a kollégákkal, csoportvezetőkkel és ügyfelekkel nemzetközi szinten

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Egyetemi/főiskolai diploma
  • Legalább 1-2 éves tesztelői tapasztalat
  • Aktív, legalább középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Terhelhetőség, magas szintű problémamegoldó képesség, csapatjátékos attitűd
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • ISTQB tanúsítvány
  • HW eszközökkel való tesztelési tapasztalat
  • SAP tapasztalat
  • Nemzetközi projekttapasztalat

Budapest