Tesztlabor mérnök (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Tesztlabor mérnököket keresünk gyártó vállalat részére:

Tesztlabor mérnök

Feladatok

  • Tesztelő funkcióvizsgáló-; mérő- és egyéb eszközök specifikálása, kivitelezése;
  • Projektek teszt terveinek, vizsgálatainak kidolgozása;
  • A specifikációktól, vevői követelményektől való eltérés esetén analízis / fejlesztési javaslat;
  • Gyártósori végellenőrző gépek kalibrálásában való részvétel;
  • Vevői reklamációk kezelése, analízisek végrehajtása;
  • Mérések, vizsgálatok végrehajtása;
  • Eredmények, termékek analizálása, jegyzőkönyvek készítése;
  • Elektromos tesztesetek, optikai vizsgálatok;
  • Élettartam kísérletek és statisztikai számítások;
  • Vezérlő- és mérőprogramok írása (script), azok folyamatos karbantartása.

Elvárások

  • Villamosmérnöki vagy Gépész-, mechatronikai- főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás alap/kommunikációképes ismerete

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Motiváló juttatási csomag
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Előnyök

  • Autóipari tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém