Tesztlabor mérnök (Veszprém megye) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülő gyártó tevékenységet folytató vállalat részére keresünk Tesztlabor mérnököt:

Tesztlabor mérnök

Feladatok

  • Design és process validációk valamint requalifikációs tesztek végrehajtása;
  • Tesztberendezések kezelésének, felhasználásának elsajátítása;
  • Vezérlő- és mérőprogramok írása, azok folyamatos karbantartása;
  • Részvétel a tesztelő funkcióvizsgáló-,mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében, installálásában;
  • Termék áttelepítések támogatása;
  • Projektekben való részvétel;
  • Vevői reklamációk kezelése, analízisek végrehajtása;
  • Részvétel tesztlabor fejlesztésében, eszközeinek beszerzésében, beüzemelésében, karbantartásában;
  • Új termékek bevezetésének, valamint termékmódosítások támogatása.

Elvárások

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások
  • Modern munkakörnyezet
  • Motiváló bérezés
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Társalgási angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém