Tesztmérnök (Somogy megye) (Tab)

(Somogy megye)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk Tesztmérnököt:

Tesztmérnök (Somogy megye)

Feladatok

  • Gyártósori tesztelő berendezések üzemeltetése;
  • Termelési mutatók követése, hatékonyságnövelés;
  • Tesztprogramok és eljárások fejlesztése;
  • A teszteredmények analízise, megfelelő akciók meghozása az eredményesség növelése érdekében;
  • Új termékek gyártására a tesztelő berendezések specifikálása, kiválasztása, beüzemelése;
  • Műszaki leírások készítése;
  • Karbantartás szakmai támogatása;
  • Próba- és sorozatgyártások támogatása;
  • Közvetlen kapcsolattartás az ügyféllel;
  • Tesztelési folyamatok fejlesztése a minőség feláldozása nélkül;
  • Költséghatékony módszerek kifejlesztése a rendszerek és berendezések tesztelésére és hibaelhárítására;
  • Teszt nem megfelelések és egyéb rendszerrel kapcsolatos hibák elemzése és megoldása.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy releváns szakmai tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;

Amit kínálunk

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz;
  • Professzionális, modern munkakörnyezet;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Jó hangulatú és összetartó csapat.

Előnyök

  • Villamosmérnök végzettség
  • Magasfokú PC HW/SW ismeretek;
  • Jártasság ipari elektronikában (szenzorok, vezérlők, végrehajtó elemek);
  • Pneumatikai és metrológiai alapismeretek;
  • AutoCAD és ICT tapasztalat;
  • Hatékony hibakeresési képesség;
  • Tanulási vágy

Munkavégzés helye

  • Tab

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tab