TESZTMÉRNÖK (Heves vármegye)

A hirdetés már lejárt!

TESZTMÉRNÖK

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat TESZTMÉRNÖK (16-2683) pozícióba.

Feladatok/ Responsibilities:

  • Mechanikai terméktesztek elvégzése,
  • Tesztfolyamat kidolgozása, a folyamat költségeinek meghatározása,
  • Teszteredmények értékelése, tesztriportok elkészítése,
  • Technikusok munkájának koordinálása,
  • Részvétel a termék- és mintajóváhagyási folyamatokban.

Elvárások/ Requirements:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Gépészeti rendszerekben szerzett tapasztalat,
  • A középfokú angol nyelvtudás előny.

Amit partnerünk kínál / What our partner offers:

  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag,
  • Válsághelyzet estén is stabil háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben,
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy innovatív és dinamikusan fejlődő vállalatnál.