Tesztmérnök (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Tesztmérnök

Leírás

Kiemelt multinacionális partnerünkhöz, a világ egyik legnagyobb autóipari beszállító cégéhez keresünk munkatársat Tesztmérnök pozícióba

Tesztmérnök

Feladatok

  • Új generációs kamerák és gyártósorának műszaki felügyelete
  • Ipar 4.0 eszközök műszaki felügyelete
  • Folyamatos fejlesztések a selejt- és ciklusidő csökkentésének érdekében
  • A gépek rendelkezésre állásának javítása
  • Izgalmas projektekben való részvétel, közös munka a termékfejlesztési csapatunkkal

Elvárások
  • Villamosmérnök, mechatronikai mérnök vagy mérnökinformatikus végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Személyre szabott tehetségmenedzsment
  • Magán egészségbiztosítás
  • Employee Assistance Program
  • Fix 13. havi fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Relokációs támogatás

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém