Tesztmérnök (Veszprém)

Tesztmérnök

Leírás

Kiemelt multinacionális veszprémi Partnerünkhöz keresünk munkatársat "Tesztmérnök" pozícióba:

Tesztmérnök

Feladatok

  • A termékteszt berendezések kihasználtságának, megbízhatóságának folyamatos nyomonkövetése, fejlesztése
  • Teszt berendezések állas idejének csökkentése, fejlesztések megtérülésének kalkulációja és koordinálása
  • Mérésekre vonatkozó berendezés képességek felkövetése és fejlesztése
  • Berendezések preventív karbantartásának fejlesztése és költség szempontból ésszerűsítése
  • Tartalék alkatrészek meghatározása, felkövetése a társosztályokkal
  • Szakvélemény készítése tesztberendezés hatások kapcsán a gyártott termékek meghibásodása esetén
  • A teszt és a mérő berendezéshez kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • A mérési adatok elemzése, jelentés készítése, együttműködés az R&D-vel
  • Teszt berendezés kvalifikálása az iparosítás és a folyamat-minősítési szakaszokban

Elvárások
  • Villamosmérnöki/mechatronikai felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előny:
  • Autóipari tapasztalat
  • Rádiófrekvenciás, GPS, WiFi kommunikáció mérésekben szerzett tapasztalat
  • Minitab, Q-das, APIs szoftvereben jártasság

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Fix 13. havi fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Személyre szabott tehetségmenedzsment
  • Magán egészségbiztosítás
  • Employee Assistance Program

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém