Tesztmérnök (Mosonmagyaróvár)

A hirdetés már lejárt!

Tesztmérnök

Leírás

Autóipari partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Tesztmérnök

Feladatok

  • Teszt és gyártó berendezések ismerete, programozása, fejlesztése, karbantartása.
  • Termékellenőrző szoftververziók, megoldások tesztelése, dokumentálása.
  • Terméktesztek, valamint az elektronikai termékek meghibásodásának elemzése, kimutatások készítése.
  • Design vagy gyártási hibák elemzése, a probléma megoldására javaslattétel.
  • Terméktesztek megbízhatóságának folyamatos fejlesztése. Fejlesztési potenciálok kutatása.
  • Együttműködés a társosztályokkal, fejlesztőközponttal, részvétel a teljes termékbevezetési folyamatban.
  • Projektbevezetések során a gépgyártókkal való egyeztetés programozási és elektromos szempontból.

Elvárások
  • Elektronikai és informatikai végzettség/tapasztalat preferált.
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat automatizálás/elektronikai gyártás területen.
  • Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség.
  • Analitikus gondolkodásmód, proaktivitás.
  • Terhelhetőség, stressztűrés.
  • Siemens S7 TIA Portal 1200/1500 programozási ismeretek.
  • Villamos tervezőprogram ismeretek (EPLAN).
  • Kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás, emellett német nyelvtudás előnyt jelent.
  • Előnyt jelent Automotive SPICE, CAN kommunikációs hálózat, ISO 26262 ismeretek valamint Python/C++/Visual Basic programozási nyelv ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány. Esetenként belföldre/külföldre történő utazási hajlandóság.

Amit kínálunk
  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör
  • Szakmai képzések, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár környéke

Mosonmagyaróvár