Tesztmérnök (Budapest)

WM Rendszerház Informatikai Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (WM RENDSZERHÁZ KFT.) Mikroelektronikai áramköröket fejlesztő és gyártó, innovatív, export orientált hazai vállalkozás budapesti vagy győri irodájába keres csapattagot.

Tesztmérnök

Feladatok

  • új fejlesztésű prototípusok tesztelése
  • új firmware/software verziók tesztelése
  • tesztek és tesztkörnyezet tervezés
  • tesztfolyamat fejlesztése
  • tesztelési dokumentáció készítés (Testlink)
  • teszteredmények kiértékelése, dokumentálása
  • teszter tervezés (szoftver és hardver)
  • vevők által meghatározott mérések és kísérletek végrehajtása, dokumentálása
  • új termékek integrálása a meglévő tesztkörnyezetbe, tesztstratégia kidolgozásának támogatása
  • a gyártási folyamat szakmai támogatása

Elvárások

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • IP, hálózati ismeretek
  • analitikus gondolkodás
  • erős szakmai háttér, debug ismeretek
  • proaktív hozzáállás
  • angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai és egzisztenciális fejlődés
  • Változatos, innovatív feladatok
  • Nyugodt, családias hangulat, kellemes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő

Egyéb juttatások

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye

Önéletrajz fizetési igény megjelölésével.

Budapest