Tesztmérnök (Biatorbágy/Budaörs) (Budaörs)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk csapatába keresünk kollégát az alábbi pozícióba bővülés miatt:

Tesztmérnök (Biatorbágy/Budaörs)

Feladatok

  • Teszt berendezés és tesztrendszer kontrollálása;
  • OEE paraméterek monitorozása és fejlesztése;
  • Teszt folyamatok és szekvenciák kezelése, fejlesztése;
  • Kommunikálás az anyavállalattal és más mérnökségi támogató egységekkel;
  • Általános gépfejlesztés a KPI céloknak megfelelően;
  • Karbantartás támogatása a géphibák megoldásában;
  • Új gyártósorok installálásának és stabilitásának támogatása.

Elvárások

  • Gyártó/termelő cégnél szerzett tapasztalat;
  • Villamosmérnöki végzettség;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Fejlődés és előrelépési lehetőség;
  • Melegétkezési lehetőség;
  • Cafeteria;
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok;
  • Ingyenes buszjáratok/bejárási támogatás.

Munkavégzés helye

  • Budaörs, Biatorbágy

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budaörs