Tesztmérnök (Veszprém megye) (Veszprém vármegye)

Nemzetközi minőségügyi szolgáltató cég Tesztmérnök munkatársat keres.

Nemzetközi minőségügyi szolgáltató cég Tesztmérnök munkatársat keres Veszprém megyei munkavégzésre.

Az Exact Systems cégcsoport az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. Dinamikusan növekvő cégcsoportunk Tesztmérnök munkatársat keres Veszprém megyében.

 Főbb feladatok, munkák

  • Új termékek tesztelési folyamatának megtervezése
  • Gyártó területen lévő berendezések programjainak felügyelete és fejlesztése
  • Berendezések telepítésének támogatása
  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Tesztelési folyamatok dokumentációja
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Villamos-, gépész-, mechatronikai-, programtervező mérnök vagy mérnökinformatikus végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • PLC programozási ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Magas színvonalú gyártási minőség
  • Motiváló munkahelyi légkör