TMK Karbantartó (Sirok)

TMK Karbantartó

Leírás

Folyamatosan fejlődő, hadiipari partnervállalatunk megbízásából keresünk munkatársakat Mechanikus (TMK) karbantartó pozícióba Sirokra.

Feladatok

  • A zökkenőmentes termelés biztosítása a legmodernebb gyártóberendezések üzemeltetésében való részvétellel
  • Csúcstechnológiás gépek alkalmi javítása, karbantartása az állásidő minimalizálása érdekében
  • Az üzemekben és az irodákban előforduló hibák elhárítása, javítása
  • Munkafolyamatok megismerésében, optimalizálásában, fejlesztésében való aktív részvétel
  • Gépek beüzemelésében és áttelepítésében való részvétel (akár külföldi betanulás lehetőségével is)

Elvárások
  • Géplakatos vagy mezőgazdasági gépszerelő középfokú végzettség
  • Gépszerelésben és karbantartásban való jártasság
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
  • Hidraulikus rajz olvasása
  • 3 műszakos munkarend vállalása (a hétvégék mindig szabadok)
  • Hatékony csapatban való dolgozás
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés

Előny:
  • Emelőgép / Targoncás jogosítvány vagy tapasztalat
  • Hegesztő végzettség vagy tapasztalat

Amit kínálunk
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség (a bizonytalan gazdasági helyzet ellenére ebben a szektorban nem kell leépítéstől tartanod)
  • Összetartó, kreatív csapat, családias légkör
  • Bár a közvetlen munkakörnyezet, poros, olajos, a vállalat csodás természeti környezetben, a Mátra szívében, Sirokon, található
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Kedvezményes egészségügyi ellátás
  • Munkaruha és védőfelszerelés biztosítása, amelyet a cég tisztíttat
  • Elismerési program
  • Ingyenes céges buszjárat számos településről
  • Munkába járás támogatása
  • Céges rendezvények, vállalati ajándékok
  • Vállalati masszázs

Jelentkezését szakmai önéletrajzával együtt várjuk!

Munkavégzés helye

Sirok

Sirok