Toborzási és kiválasztási gyakornok (Eger)

Mind-Diák Szövetkezet

Cégcsoportunk országos hálózattal rendelkezik, melynek keretein belül partnereink részére teljes körű HR szolgáltatást nyújtunk diákok, főállásúak és nyugdíjas munkavállalók foglalkoztatásának terén.

Toborzási és kiválasztási gyakornok

Feladatok

  • Toborzási és kiválasztási folyamatban való aktív részvétel
  • Állástájékoztatók lebonyolítása, jelentkezők szűrése
  • Személyes ügyfélforgalom kiszolgálása
  • Postakezelés, dokumentumok iktatása, adatrögzítés
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkavállalókkal és megbízókkal
  • Beosztások, riportok készítése
  • Be- és kiléptetéssel kapcsolatos teendők elvégzése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony még min. 1 évig
  • Microsoft Office programok (Excel, Word, Outlook) ismerete, magabiztos használata
  • A munka vállalása minimum 1 évig!
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Tudj csapatban és önállóan is dolgozni

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00 között előre egyeztetett heti fix beosztás alapján
  • Heti minimum 25 óra vállalása, de akár heti 40 órában is végezhető

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1874 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves, SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1874 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyök

  • Folyamatban lévő HR tanulmányok
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját autó

Munkavégzés helye

Eger

Eger