Toborzási-képzési manager (Rácalmás)

Partnerünk a világ egyik legnagyobb autóipari szereplője új, proaktív Toborzási-képzési manager kollégáját keresi.

Ha van felsőfokú, gazdasági végzettséged, releváns szakmai tapasztalatod és magabiztosan beszélsz angolul, akkor jelentkezz!

Toborzási-képzési manager

Feladatok

  • A teljes toborzás irányítása, koordinálása,
  • Toborzási / képzési költségvetés tervezése és megvalósítása,
  • 4-6 fős HR csapat irányítása,
  • Külső és belső képzések szervezése,
  • Kapcsolattartás munkaerő közvetítőkkel és személyzeti tanácsadókkal,
  • A cég képviselete szakmai programokon,
  • Képzési terv összeállítása, megvalósítása,
  • Beszámolók, riportok készítése angol nyelven
  • Teljesítményértékelő rendszer fejlesztése.

Követelmények

  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • MS Office programok magasszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Fehérgalléros kiválasztásban szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk

A versenyképes alapbéren túl:

  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Bejárás/lakhatás támogatása
  • Hosszútávú karrierlehetőség
Rácalmás