Toborzó (Dunaújváros) (Dunaújváros)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Toborzó munkatársat keres.

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Toborzó munkatársat keres. Jelentkezz és mi minden másban segítünk.

Az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelünknek nyújtunk szolgáltatást, 6000 minőségellenőr kollégával. Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Toborzó munkatársat keres. Jelentkezz és mi minden másban segítünk.

Feladatok:

  • Szellemi állomány toborzása, kiválasztása
  • Állásinterjúk szervezése
  • Állásinterjúk levezetése/megtartása
  • Adatbázis feltöltése és kezelése
  • Toborzáshoz kötődő adminisztrációs feladatok ellátása

Elvásárok:

  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office (kiemelten Excel) ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Következetesség, megbízhatóság, kitartás
  • Toborzásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés csomag (alapbér, cafeteria, utazási és/vagy lakhatási, illetve étkezési támogatás)
  • Változatos munka
  • Határozatlan idejű szerződés, stabil vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Kiszámítható, fix iroda időben történő munkavégzés

Dunaújváros