Tolmács, fordító koreai nyelven (Környe)

Mind-Diák Szövetkezet

A LOTTE Csoport 24 országban jelen lévő nemzetközi cég, melynek környei gyára 2019-től gyárt alumínium alkatrészeket elektromos meghajtású járművekhez.

Tolmács, fordító koreai nyelven

Feladatok

  • koreai és magyar kollégák közötti kommunikáció támogatása
  • tolmácsolás élőszóban koreai nyelvről magyarra és magyar nyelvről koreaira
  • dokumentumok, tájékoztatók fordítása

Elvárások

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • kommunikációs szintű koreai nyelvtudás

Munkaidő

  • rugalmasan egyeztetett beosztás alapján
  • hosszú távú munkalehetőség

Amit kínálunk

  • bruttó 2.000 Ft/óra alapbér
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • bejárási támogatás, illetve céges buszjárat Budapest Kelenföldről és Tatáról, valamint Tatabányáról

Munkavégzés helye

Környe

Környe