Tolmács gyakornok (Környe)

Szeretnél suli mellett dolgozni, pénzt keresni? Tapasztalatot szerezni egy modern, multinacionális környezetben? Használnád a nehezen megszerzett angol nyelvtudásod? Még legalább 1-1,5 év tanulói jogviszonyod van? Szeretnél magadnak egy jó témát a diploma munkádhoz?

Gyere hozzánk

                                Tolmács gyakornoki pozíció

Amiben segíteni tudsz:

  • Tolmácsolás a japán kollégák számára angolul
  • Adminisztrációs feladatokban

Ami szükséges:

  • Aktív diák jogviszony (még legalább 1,5 évig)
  • Átlagosan Heti minimum 2-3 munkanap vállalása
  • erős társalgási szintű angol nyelvtudás
  • felhasználó szintű informatikai ismeretek (Excel, Power Point)
  • Önálló, pontos és megbízható feladatkezelés
  • Rugalmas, dinamikus, proaktív személyiség

Amit előnyként értékelünk:

  • Kreativitás
  • Szakmai angol ismeret

Munkavégzés helye:

2851, Környe Kőhíd út. 1 Bridgestone Tatabánya Termelő Kft.

Jelentkezz önéletrajzzal és pozíció megjelölésével!

Környe