Töltő /csomagoló (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Forrasztástechnikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk  dunaharaszti telephelyére keresünk azonnali belépéssel  operátorokat határozott idejű munkavégzésre!

Töltő /csomagoló

Feladatok

  • Termelési feladatok ellátása
  • Gépek kezelése előírásoknak megfelelően
  • Raktárkészlet nyomonkövetése
  • Csomagolás
  • Mintavétel, minőségellenőrzés
  • Munkaterület tisztántartása

Követelmények

  • Általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Gyártás területén szerzett tapasztalat; fémolvasztásban, ötvözésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Önállóság, precíz munkavégzés, pontos dokumentációkezelés
  • Megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag :
  • alapbér + műszakpótlék + versenyképes cafeteria csomag + éves bónusz
  • Munkábajárás támogatása
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • 12 hónapos határozott idejű munkaszerződés