Törzskönyvezési asszisztens (német-angol) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nem riadsz vissza az adminisztrációtól? Precíz és pontos vagy? És még németül és angolul is jól beszélsz? Legyél a csaptunk tagja!

Dán gyógyszeripari nagykereskedelemmel foglalkozó partnerünk keres dinamikus adminisztartív csapatába németül és angolul beszélő törzskönyvező kollégát.

Törzskönyvező (német-angol)

Feladatok

  • engedélyek megszerzése és teljes körű gondozása
  • az ehhez szükséges dokumentumok elkészítése és nyomonkövetése
  • beadványok készítése, jogszabályok figyelése, változások követése
  • csomagolóanyagok és betegtájékoztatók ellenőrzése
  • egyeztetés és kapcsolattartás társosztályokkal, nemzetközi hatóságokkal és védjegytulajdonosokkal

Követelmények

  • legalább középfokú végzettség
  • adminisztrációs területen szerzett releváns tapasztalat
  • magabiztos, legalább középfokú német és angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Egészségügyi háttér előny!

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • BKV bérlet, munkába járás támogatása
  • OTP SZÉP Kártya
  • Bónusz lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest