Törzskönyvezési gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi évszázados hagyományaira és nemzetközi hátterére építve, közel 2000 munkatársával elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért.

Törzskönyvezési gyakornok

Feladatok

  • Gyógyszercsomagolóanyagok törzskönyvi megfelelésének biztosítása
  • Piacra kerülő gyógyszerek dokumentumainak ellenőrzése
  • Törzskönyvezési dokumentáció archiválása
  • Törzskönyvezési adatbázisok kezelése
  • Információ keresése az Interneten

Elvárások

  • Legalább középszintű aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Heti 20-30 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem: br. 2200 Ft/óra diákbér
  • Rugalmas munkavégzés, fejlődési  lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Előnyök

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok természettudományi, vagy hozzá kapcsolódó szakon

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest