TÖRZSKÖNYVEZŐ (OROSZ NYELVEN) (Budapest)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes partnerünk részére keresünk munkatársat

TÖRZSKÖNYVEZŐ (OROSZ NYELVEN)

(16-0502)

pozícióba.

Feladatok

  • Készítmények/hatóanyagok hazai/külföldi törzskönyveztetése,
  • Törzskönyvi beadványok elkészítése, követelmények figyelemmel kísérése,
  • A belső társosztályokkal, illetve külföldi partnerekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás.

Elvárások

  • Természettudományi területen szerzett végzettség (gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök, vegyész, biológus, orvos, állatorvos, kémiatanár),
  • Orosz, magyar és angol nyelvtudás,
  • Analitikai tanulmány és törzskönyvezésben szerzett tapasztalat, előnyt jelent,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • 13. havi fizetés,
  • Cafeteria, kamatmentes lakáshitel-támogatás,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a 16-0502-as referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Budapest