TPM technikus (Szombathely)

TPM technikus

Leírás

TPM technikus kollégákat keresünk 1 műszakos munkarendbe Szombathelyi partnercégünk részére!

Feladatok
Gyártó-termelő berendezések, felügyeleti rendszerek kiegészítő-ellátó rendszerek állapotának megóvása tisztítása, karbantartása és ellenőrzése.

Gyártósori berendezések mechanikus megelőző karbantartásának elvégzése, előre meghatározott terv szerint azok dokumentálása.

Gépalkatrészek felújítása alkatrészigény jelentése, gépdokumentációk kezelése, megőrzése.

Karbantartási munkák és egyéb gyártósori berendezéseken elvégzendő feladatok javítások termelés irányítókkal való egyeztetése, feladatok előkészítése.

A megelőző karbantartási tevékenységek jelentése felettesének.

Gépek költöztetésében és telepítésében való aktív részvétel.

Részvétel a TPM rendszer/kultúra kialakításában.

Elvárások
Középfokú műszaki végzettség.

Alapfokú német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban.

Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek.

Szoftverismeretek: MS Office, SAP

Hidraulikai és pneumatikai ismeretek.

Karbantartásban szerzett gyakorlat.

Kiemelkedő alapbér.

13. havi fizetés.
Hosszútávú munkalehetőség.

Modern munkakörnyezet.

Cafeteria nettó: 37.500.-Ft/hó.

Ingyenes céges buszjárat.

Messziről érkezőknek szállás/albérlet támogatás biztosított!
Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely