Trainee (Order Management) (Debrecen)

Debrecen

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Trainee (Order Management)

Feladatok

  • A teljes ITO ágazat németországi beszerzéseiért felelős csoportjába gyakornokot keresünk az Order Management Specialist kollégák támogatására.
  • A beszerző kollégák munkájának támogatása a beszerzés adminisztratív jellegű (rész)folyamatainak ellátásával
  • [email protected] taskok feldolgozása
  • HP AM adminisztráció
  • Megrendelések előkészítése a MyStore-ban
  • A csoportvezető munkájának támogatása ad hoc jellegű adminisztrációs feladatok ellátásával

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Középfokú végzettség
  • Folyamatban lévő tanulói jogviszony valamely felsőfokú oktatási intézményben
  • Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás

Előny

  • Adminisztratív jellegű munkatapasztalat előny

Személyiség

  • Nagyfokú precizitás
  • Terhelhetőség
  • Gyors felfogóképesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Monotonitástűrés

Debrecen