Training specialist (Debrecen)

Partnerünk vezető nemzetközi fejlesztő és gyártócég, amely okos rendszermegoldásokat és alkatrészeket kínál elektromos, hibrid és belső égésű hajtásláncokhoz. Bővülő csapatukba Műszaki oktató kollégát keresünk.

Training specialist

Feladatok

  • Aktív részvétel az elektronikai technikus tanulók gyakorlati képzésében, a képzési igények meghatározása
  • A technikus munkakörben dolgozó munkatársak fejlesztési koncepciójának teljes körű megvalósítása
  • Képzési stratégia megvalósítása, együttműködés az összes érintett részleggel a specifikációk meghatározásában
  • A képzések és a vizsgák előkészítése a szakterületen, lebonyolítás és az eredmények kiértékelése
  • Részvétel a duális program pályázati folyamatában, rendszeres egyeztetéseken való részvétel a partneriskolákkal
  • Diákok órarendjének létrehozása, szakmai fejlesztés, vizsgákra való felkészítés

Követelmények

  • Műszaki szakirányú szakképzettség
  • Legalább 1-3 év tapasztalat oktatási területen
  • Prezentációs technikák ismerete, jó kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Angol nyelv középszintű használata írásban és szóban
  • Korábbi gyártócégnél, autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria ( 25.000 Ft/hó)
  • Bejárási támogatás ( tömegközlekedéssel 100% / autóval 18 Ft/km)
  • Képzések, fejlődési lehetőség
  • Éves bónusz
  • Home office lehetőség, kötetlen munkaidő
  • Gyümölcsnap, korlátlan kávé és tea fogyasztás
  • Családbarát munkahely: táboroztatási támogatás, iskolakezdési támogatás, családi nap
  • Sportolási lehetőségek: Sport camp; Egészség hét, Bringa Klub

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen