Tranzakciós tanácsadó (Budapest)

Partnerünk küldetése, hogy segítse a jelen és jövő innovatív elképzeléseit, és ezzel hozzájáruljon egy értékteremtő start-up és KKV ökoszisztéma fenntartásához Magyarországon.

Tranzakciós tanácsadó

Feladatok

  • aktív piaci jelenlét a potenciális KKV kivásárlási, befektetési ügyletek és befektető partnerek megtalálása és kiszűrése céljából
  • tárgyalások a befektető partnerekkel, céltársaságokkal; a befektetési feltételrendszer (term sheet) kitárgyalása
  • befektetési döntések teljeskörű előkészítése, befektetési előterjesztések elkészítése, egyeztetése a társterületekkel (jog, kockázatkezelés)
  • stratégiai partnerségek kialakítása és fenntartás

Követelmények

  • felsőfokú szakirányú végzettség (preferáltan gazdasági)
  • minimum 4 éves befektetési vagy banki (hitelezési, strukturált finanszírozási) vagy tanácsadói (pénzügyi, tranzakciós) területen szerzett munkatapasztalat
  • befektetési, cégértékelési és cégjogi ismeretek
  • hazai és regionális M&A piac ismerete
  • nagyvállalati hitelezés ismerete
  • ingatlanbefektetésekben szerzett tapasztalat
  • projektmenedzsment tudás
  • jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés, rendszer-, folyamat- és kontrollszemlélet
  • jó kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt)
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • kockázati tőkealap-kezelőnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • részvétel egy újonnan alakuló szervezet felépítésben
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest