Treasury Intern - Budapest, XIII. kerület (WHC02181) (Budapest)

Treasury Intern - Budapest, XIII. kerület (WHC02181)

Érdekel a számlázás? Jól beszélsz angolul? Ha szívesen dolgoznál egy nagyvállalat fejlődő csapatában, akkor ezt a munkát Neked találták ki!

Feladatok:

  • A treasury csapat támogatása
  • Banki dokumentációk ellenőrzése
  • Különböző bankok adminisztrációs folyamatainak megismerése és ismertetése a csapattal
  • Részletes jelentések készítése a banki folyamatokról és prezentálás
  • Kapcsolattartás a bankokkal és társosztályokkal
  • Riportok készítése
  • Postázási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony - pénzügyi területen
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Heti min. 25-30 óra vállalása
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office fehasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye

Budapest vonzáskörzete

Budapest