Treasury Operations Associate (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Treasury Operations Associate

Leírás

A Sanofi az egyik legrégebbi és legismertebb gyógyszeripari vállalat, mely már több mint egy évszázada dolgozik az emberek egészségének megőrzése érdekében. Terápiás megoldásai több, mint 170 országban elérhetőek.

Feladatok

  • Készpénz- és likviditáskezelési tevékenységek (figyelemmel kísérni a fizetési folyamatokat, biztosítani a likviditást és jóváhagyást a kimenő fizetésekhez
  • Deviza kitettségek - devizaforgalmi elszámolások előkészítése
  • Készpénzáramlás jelentés - backupok gyűjtése, Banki Üzemeltetési Menedzser támogatása általános és készpénzáramlás jelentésben
  • Működőtőke mutatók (DPO, DSO, DIO) elemzés előkészítése

Elvárások

  • Pénzügy-számviteli, közgazdász vagy egyéb, hasonló területen szerzett diploma
  • Erős analitikai készség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Számviteli alkalmazások elvégzése
  • Kiemelkedő MS office ismeretek

Munkaidő

  • Határozott idejű, 6 hónapos munkaviszony
  • Heti 40 óra, 8:30-17:00-ig

Amit kínálunk

  • Home Office lehetőség
  • Alapbéren felül béren kívüli juttatások
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság lehetősége
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Előnyök

  • SAP tudás
  • Angol nyelven kívül más idegen nyelv használata

Munkavégzés helye

  • Budapest XIII.
Budapest