Tréner (határozott idejű 2027.12.31-ig) (Kecskemét)

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Tréner (határozott idejű 2027.12.31-ig)

Feladatok

  • vezetői workshopok tartása stratégia, folyamatfejlesztés, együttműködés, vezetés, vállalati kultúra, stb. témakörökben magyar és német nyelven
  • szervezet- és vezetőfejlesztési koncepciók kidolgozása
  • vezetői Teamcoaching (művezetői és csoportvezetői szinten)
  • kapcsolattartás külsős trénerekkel, tanácsadókkal
  • folyamatban lévő szervezetfejlesztési projektek menedzselése, moderálása, pl. munkatárs elégedettségi felmérés, management feedback
  • vezetői tréningek, soft skill tréningek megtartása magyar és német nyelven
  • képzési igények felmérése, tréningkoncepciók és anyagok kidolgozása, standardizálása

Követelmények

  • pszichológusi/tanári végzettség
  • szervezeti tanácsadás terén szerzett többéves (3-5 éves) tanácsadói, tréneri tapasztalat
  • tárgyalóképes német nyelvtudás
  • középfokú angol nyelvtudás
  • multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • ügyfél orientáltság, magabiztos fellépés, meggyőzőerő
  • önálló, proaktív munkavégzés, kezdeményezőkészség, egyéni felelősségvállalás
  • jó szociális és kommunikációs készség
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • jártasság az MS Office használatában (Excel, PowerPoint)

Előnyt jelent:

  • autóiparban szerzett tanácsadói tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Home office lehetőség – munkakörtől függően
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • Letelepedési és bejárási támogatás
  • Szálláslehetőség a munkavállalók számára modern dolgozói apartmanokban
  • Stabil munkahely
  • Hosszútávú karrierlehetőség, amit szakmai tréningekkel támogatunk
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
  • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
  • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét