Truck Controller (menetirányító) (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Cégünk az ETB Freight International kft (holland spedíciós cég magyar leányvállalata)

Truck Controller (menetirányító)

munkatársat keres bővülő csapatába.

Feladatok

a közlekedő járművek folyamatos követése, a fuvar közben előforduló problémák megoldása, gépkocsivezetők fogadása, indítása, a megbízókkal való kapcsolat tartás, egyéb adminisztratív tevékenység

Elvárások

  • Szakirányú logisztikai végzettség, 3-5 év gyakorlat
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Team munkában való jártasság, jó együttműködési készség
  • Stressztűrő képesség.

Előnyök

  • Német, vagy holland nyelv ismerete
  • Fejér-megyei lakhely

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Továbbképzési lehetőség, támogatás
  • Céges mobil telefon

Munkarend: állandó éjszakai műszak.

Kezdés: azonnal

Munkavégzés helye

Székesfehérvár