Tudományos munkatárs/kutató (Budapest)

Tudományos munkatárs/kutató

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

1 év határozott idejű közalkalmazotti jogviszony. Közös megegyezés, elégedettség után hosszabbítás lehetséges.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1089 Budapest, Nagyvárad tér 4. Semmelweis Egyetem Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • részvétel az Intézet Kardiovaszkuláris és Metabolikus Kutatócsoport tudományos feladatainak kidolgozásában, a kivitelezés irányításában és ellenőrzésében, laborvezetésben
  • aktív részvétel a kutatócsoport munkájának koordinálásában
  • sejtes, in vivo és in-vitro kutatási feladatok önálló végzése, irányítása
  • kutatási eredmények közzététele (magyarul és idegen nyelven)
  • hazai és a nemzetközi tudományos közéletben, pályázatírásban való részvétel

Elvárások:

  • PhD fokozat
  • angol nyelven előadói és vitakészség
  • hazai és nemzetközi tudományos tevékenység
  • jártasság immunológiai technikákban és témákban

Előnyt jelent:

  • ECDL vizsga
  • Western blot, Flow cytometria, Konfokális mikroszkópia, Immunohisztokémia, qRT- PCR, CRISPR/CAS9 használat, sejttenyésztési tapasztalat
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete, SOP, GLP, ISO ismerete
  • Biológiai laboratóriumi tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség

Illetmény és juttatások:

Kiemelt bérezés

A munkakör betölthetőségének időpontja: A pályázat elbírálást követően azonnal.

Az önéletrajzok benyújtásának határideje: 2020.02.25.

Az önéletrajzok benyújtásának módja: elektronikus úton bérigény megjelölésével a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest