Udavaros - karbantartó (Környe)

Takarmánygyártó, gabona- és fehérjenövény kereskedő cégcsoport megbízásából környei premixüzemébe munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Udavaros - karbantartó

Elvárások:

Pontos, precíz és felelősségteljes munkavégzés, Segítőkészség, csapatszellem, Műszaki érzék

Előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, Műszaki alapvégzettség, Mezőgazdasági alapvégzettség, Érvényes OKJ-s targonca kezelő jogosítvány, Kisgép-kezelői vizsga

Feladatok:

A rábízott kertészeti, termelő és karbantartóüzemi berendezések üzemeltetése, kezelése, valamint felügyelete az érvényes utasítások alapján, Az üzemi technológiai folyamat zavartalanságának biztosítása, A technológiai előírások és a kezelési utasítások betartása, A rábízott gépek, berendezések ápolása, tisztítása körültekintő kezelése, 1 műszakos 8 órás munkavégzés vállalása nyári időszakban alkalmanként túlórával, A telephely külső környezetének, higiéniai állapotának megfelelő biztosítása, Az üzemek működése során keletkezett hulladék bálázása kezelése. Ezzel kapcsolatos szükség szerinti rakodási feladatok elvégzése., Gépi és kézi fűnyírás, hóeltakarítás, levelek összegyűjtése., Alap telephelyi nem üzemi karbantartási feladatok elvégzés

Amit kínálunk:

Korszerű, folyamatosan fejlődő nemzetközi, ugyanakkor családias környezet, Munkavállalói ajánlási program, Szakmai fejlődés és képzési lehetőségek, Azonnali munkakezdés, Hosszútávú, stabil munkahely, Piacképes bérezés (alapbér + egyéb juttatások + SZÉP-kártya juttatás), Utazási költségtérítés saját jármű illetve tömegközlekedési eszköz használata esetén is

Munkavégzés helye:

Környe

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Környe