Udvaros (Zánka)

Magyarország legnagyobb táboroztató cége megbízásából keresünk új pozíció betöltésére határozatlan időtartamra, azonnali kezdéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Udvaros

Elvárások:

B kategóriás jogosítvány, Alapfokú végzettség

Feladatok:

Az ingatlan területén található szemét összegyűjtése, illetve szemeteszsákok és kukák ürítése, Az épületek ereszcsatornáinak zöld és egyéb hulladéktól való megtisztítása, Az ingatlan területén szakképesítést nem igénylő munkák elvégzése, Szakipari munkák támogatása, , Megbízóról:, Magyarország legnagyobb táboroztató cége, mely több ezer rászoruló gyermek számára nyújtanak segítő kezet, hogy társaikhoz hasonlóan ők is vakációzhassanak, részt vehessenek nyári programokon, kirándulhassanak, művelődhessenek, új élményekben gazdagodjanak

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződést, Útiköltség térítést, Béren kívüli cafeteria juttatást

Munkavégzés helye:

Zánka

Zánka