Ügyfélkapcsolati munkatárs (Debrecen) (Miskolc)

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Feladatok:

  • telefonos ügyfélszolgálatra beérkező megkeresések kezelése és a kapcsolódó adminisztráció ellátása
  • elektronikus dokumentumkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • egyedi igények teljes körű megoldása
  • új szerződések megkötése, módosítási és megszüntetési igények kezelése
  • fogyasztásméréssel, mérőkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • számlázással kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • írásos megkeresésekre válaszok összeállítása
  • kényelmi szolgáltatások ajánlása

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettséggel (érettségi) rendelkezel
  • empatikus vagy, minden helyzetben megtalálod az ügyfél számára a legjobb megoldást
  • gyorsan tudsz új információkat megtanulni és alkalmazni
  • türelemmel tudod kezelni a párhuzamosan folyó feladatokat
  • rendelkezel ügyfélszolgálati / ügyfélkapcsolati tapasztalattal
  • használtál korábban összetett számítógépes vagy vállalatirányítási rendszereket
  • nyitott vagy az újdonságokra, nem félsz a kihívásoktól, új rendszerek megtanulásától és alkalmazásától
  • nem bánod, ha a munkaidőd az ügyfélszolgálat nyitva tartásához alkalmazkodik
  • vállalod, hogy munkaerő kölcsönzés keretén belül leszel foglalkoztatva

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc