Ügyfélkapcsolati munkatárs német nyelvtudással (Budapest)

Tárgyalási szinten beszélsz németül? Örömet okoz számodra ha másoknak segíthetsz?

Számos nyitott pozíciónk van pályakezdő vagy több éves tapasztalattal rendelkező jelöltjeink számára.

Amennyiben nyitott vagy az alábbi területek bármelyikére, várjuk jelentkezésed!

  • Business Services
  • Logisztika és megrendeléskezelés
  • Ügyfélszolgálat
  • Pénzügyi támogatás

Ügyfélkapcsolati munkatárs német nyelvtudással

Feladatok

  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és különböző belső részlegekkel
  • Napi tranzakciók kezelése
  • End-to-end folyamatok kezelése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal / számlázási problémák kezelése / megrendelések kezelése / részvétel folyamatfejlesztésekben
  • Riportok, statisztikák készítése

Követelmények

  • Befejezett vagy folyamatban lévő tanulmányok gazdasági, kereskedelmi, társadalomtudományi vagy hasonló területen
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientáltság
  • Csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs készség (írásban és szóban)

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet, idegen nyelvek napi szintű használata
  • Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatások
  • Továbbképzések, tréningek és nyelvtanulási lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest