Ügyfélkockázat-vizsgáló gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A MET csoport egy svájci központú, európai integrált energiakereskedelmi cég. A cég aktív résztvevője, a gáz-, áram- és olajkereskedelemnek. Jelenleg 14 európai országban van jelen, több mint 1600 fővel. Emellett 25 nemzetközi gázpiacon folytat kereskedelmet.

Ügyfélkockázat-vizsgáló gyakornok

Feladatok

  • Az új és meglévő ügyfelek hátterének, megbízhatóságának ellenőrzéséhez szükséges adatok/dokumentumok összegyűjtése.
  • Az új ügyfelek felvétele és a meglévő ügyfelek frissítése
  • Az ügyfelek és a velük kapcsolatban álló felek átvilágítása
  • Ad hoc adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulmányok
  • MS Excel felhasználói szintű ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Érettségi
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs képesség

Munkaidő

  • Hétköznaponként heti 30 órában
  • Rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra diákbér
  • Lendületes, vidám csapat
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest