Ügyfélmenedzser - értékesítő (Budapest)

28 éve sikeres, évi 3 milliárd Ft forgalmú, magyar tulajdonú vállalkozásunk 100 fős aranycsapatának tovább erősítéséhez budapesti munkavégzésre keresünk:

Ügyfélmenedzser - értékesítő

Feladatok

  • Új ügyfelek szerzése, látogatása
  • Részükre tanácsadás, ajánlatok kidolgozása, majd
  • Bejövő megrendeléseik koordinálása, bonyolítása.
  • Önálló döntéshozatal árkalkulációs és adminisztratív ügyekben

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs- (kapcsolatteremtő- és tárgyalási-) készség
  • Rugalmas, megnyerő személyiség
  • Sikerorientált, aktív, kezdeményező hozzáállás
  • Nagyfokú önállóság és egyben team orientáció
  • B-kategóriás jogosítvány – vezetési gyakorlat

Előnyök

  • B2B értékesítési tapasztalat
  • Angol tárgyalóképes nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Stabil munkaadói háttér magyar tulajdonú cégnél, akár azonnali kezdéssel
  • Professzionális, családias munkakörnyezet
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Az alapbéren felül jelentős teljesítmény alapú jutalék
  • Továbbképzések/tréningek lehetősége
  • Rendszeres céges rendezvények, csapatépítők

Egyéb információk

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye

1097 Budapest, Gubacsi út 61.

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest