Ügyfélreferens (Budapest)

Ügyfélreferens

Feladatok

  • A relációjában jelentkező gyűjtős kereskedelmi és forgalmi feladatok végrehajtása a szerződésekben, illetve az üzleti koncepcióban megfogalmazottak szerint
  • A megbízások elvállalása, visszaigazolása az érvényes rendelkezések alapján
  • Az csoporton belül valamennyi reláció megismerése / export, import egyaránt / és napi kapcsolattartás relációk között illetve azokon belül
  • Az ügyfél érdekeit messzemenően figyelembe vevő kapcsolattartás a megbízókkal és a gyűjtős partnerekkel
  • A forgalmi feladatok/ kocsi összeállítása, okmányolás, szállítás, vámkezelés stb. magasszintű ellátás a számítógépes rendszer tökéletes elsajátítása
  • Reklamációk ügyintézése
  • Naprakész számlázás, speditöri terhelések igazolása, járatanyag felülvizsgálata, illetve a bonyolítással kapcsolatos mindennemű adminisztráció és archiválás

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség 1-3 év szállítmányozásban/fuvarozásban/logisztikában szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office, leginkább EXCEL magas szintű felhasználói tudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Logikus gondolkodás
  • Csapatmunka
  • Precizitás

Előnyök

  • 1-3 év szállítmányozásban/fuvarozásban/logisztikában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Mobiltelefon,laptop
  • Bejárás támogatás

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • 1239 Budapest, Európa utca 6.

Budapest