Ügyfélszolgálati asszisztens gyakornok - Budapest, II. kerület (WHC02235) (Budapest)

Ügyfélszolgálati asszisztens gyakornok - Budapest, II. kerület (WHC02235)

Partnerünk fizioterápiás kezelést nyújt olyan betegeknek és sportolóknak, akik valamilyen baleset vagy élethelyzet következtében lesérültek és szeretnének újra teljes életet élni.

Feladatok:

  • Asszisztensi feladatok ellátása, terapeuták segítése
  • Vendégek fogadása és kávéfőzés
  • Telefonok, emailek kezelése
  • Időpontegyeztetés és rögzítés a belső rendszerben
  • Számlák kiállítása
  • Postázási és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 13:30-tól 19:30 (vendégtől függően)
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Magabiztos ANGOL és NÉMET nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest vonzáskörzete

Budapest