Ügyfélszolgálati / back office munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Dél-koreai high-tech fogászati implantátum gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyfélszolgálati / back office munkatárs

Elvárások:

Ha szeretnél egy innovatív csapatban ügyfélszolgálati, backoffice-os munkakörben, stabil munkahelyen, fix jövedelem és szabad hétvégék mellett dolgozni akkor ne habozz és jelentkezz hozzánk, ,

MIT VÁRUNK EL TŐLED?,

  • Az ideális jelölt már tapasztalattal rendelkezik fogorvosok kapcsolattartásával, ugyan ez nem feltétel, de komoly előnyt jelent.,
  • Középfokú angol nyelvtudás (Osstem európai központjával kapcsolattartás),
  • MS Office Word és Excel magabiztos használata, ,

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:,

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Előnyt jelent:

  • Német nyelvismeret

Feladatok:

  • A rendelések felvétele, azok szakmai alkalmazhatóságának ellenőrzése,
  • Új munkatársunk legfőbb feladata meglévő partnereinkkel (fogorvosok) a kapcsolat tartása, emellett az értékesítő kollégák munkájának támogatása.,
  • A fogorvosok és fogtechnikusok rendeléseinek felvétele és azok felhasználásában tanácsokat, támogatást adjon,
  • Számlák és szállítólevek kiállítása,
  • Rendelések összeállítása, megküldése,
  • Raktárkészletek fenntartása,
  • Kapcsolattartás az Osstem európai központjával, ,
  • Ügyfélszolgálatosként te leszel a vállalkozásunk hangja, kinek feladata a régi és új ügyfeleink mindennemű problémáinak megoldása, barátságosan, profi módon.,
  • Backoffice-osként pedig te fogod formálni ügyfeleinknél kialakuló véleményüket cégünkről, mint megbízható, korrekt, pontos, gyors szállító.,
  • Fontos különbség versenytársainktól, hogy mi nem csak terméket értékesítünk, hanem széleskörű egyéb szolgáltatásokat is biztosítunk a fogorvosok részére: implantációs navigáció szolgáltatás, saját 3D-s nyomtatóval biztosított fúrósablon, CAD/CAM technológiás fogtechnika, egyedi felépítmények gyártása, csontpótláshoz anyagok, különleges eszközök és műtéti kazetták biztosítása., ,

Megbízóról:, Dél-koreai high-tech fogászati implantátum gyártó, az Osstem hazai képviselője, Az Osstem a világ több mint 70 országába, Amerikától Európa országain át Japánig exportálja termékeit, Ázsiában és a csendes-óceáni térségben piacvezető, 2017 óta az Osstem lett a világ piacvezető cége az eladott implantátumok darabszámát tekintve!, A megnövekedett piaci igények miatt keresnek most új pozícióba munkatársat

Amit kínálunk:

  • Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt ugyan a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát, és nagy önállósággal végezhető munkát ajánlunk.,
  • Versenyképes alapfizetés + teljesítmény utáni bónuszrendszer,
  • Innovatív cégvezetés,
  • High-tech technológiai háttér,
  • Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég,
  • Családias hangulatú, fiatalos csapat, ,
  • MUNKAIDŐ:, Főállás, ,
  • MUNKÁBA ÁLLÁS KEZDETE:, Azonnal

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest