Ügyfélszolgálati és logisztikai munkatárs (Eger)

Az Omya Hungária Kft. az 1884-ben alapított, több mint 50 országban közel 9000 alkalmazottat foglalkoztató svájci Omya cégcsoport tagja, mely globális piacvezető az ipari ásványok - főként kalcium-karbonátból és dolomitból kinyert pigmentek és töltőanyagok terén.

Egri központunkba keresünk ügyfélszolgálati és logisztikai munkatársat. Ha pörgős vagy a napi munkában, és ezt nem tudod, vagy nem akarod a jövőben sem levetkőzni, akkor ideális lehet számodra az állás, amihez egy multinacionális környezet is társul. Versenyképes fizetést, béren kívüli juttatásokat, jó munkakörnyezetet, képzéseket, fejlődési lehetőséget és egy rendkívül változatos munkakört kínálunk, amiben az ügyfélszolgálati és a logisztikai feladatok teljes palettájával találkozhatsz. Természetesen igazodva a jelenlegi trendekhez, home-office munkavégzésre is van lehetőség, ami nem csak a pandémia idejére szól.

Ügyfélszolgálati és logisztikai munkatárs

Feladatok

  • A vevői megkeresések (mintaküldemények, dokumentációs igények, árajánlatok) gyors és pontos kiszolgálása
  • Árajánlatok rögzítése
  • Vevői megrendelések fogadása, feldolgozása, nyomon követése
  • Szállítások megszervezése, kapcsolódó dokumentumok kezelése
  • Logisztikai feladatokkal kapcsolatos vevői reklamációk kezelése
  • A munkavégzéshez kapcsolódó jogi szabályozások, minőségbiztosítási szabványok (ISO, GMP+, ADR, stb.) betartása és betartatása
  • Együttműködés az társosztályok (Értékesítés, Termelés, Pénzügy) képviselőivel

Elvárások

  • Logisztikai képzettség vagy gyakorlat (legalább 3 év)
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógépes ismeretek: MS Office
  • Angol nyelvtudás - társalgási szinten
  • Érettségi bizonyítvány
  • Jó probléma megoldási készség
  • Csapatmunka szükség esetén kellő önállósággal
  • Rugalmasság
  • Pontosság
  • Proaktív hozzáállás

Előnyök

  • SAP rendszer ismerete
  • Salesforce rendszer ismerete
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Eger

Eger