ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉS SZAKÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS (Veszprém)

Telefonos ügyintézőket keresünk Ügyfélszolgálati csapatunkba! Ha szereted a fiatalos és együttműködő csapatmunkát, Szívesen dolgoznál egy dinamikusan növekvő hazai cégnél, Érdeklődsz a műszaki termékek és a technikai újdonságok iránt Jelentkezz hozzánk!

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉS SZAKÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Főbb feladatok

  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Telefonon keresztül jelzett panaszok kezelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Ügyfelek visszahívása igény esetén
  • Termékekkel, rendelésekkel kapcsolatos információk biztosítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Érettségi és/vagy középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Tagja lehetsz egy stabil hátterű, elismert vállalat életének
  • Izgalmas, kihívást jelentő munkafolyamatokban vehetsz részt
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést biztosítunk
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken való részvételt nyújtunk
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
  • Fiatalos, dinamikus, támogató csoportok, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Fejlődő és innovatív vállalatnál, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye

Veszprém, Rákóczi u. 8/1.

Veszprém