Ügyfélszolgálati gyakornok német és angol nyelvtudással (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk magyarországi telephelyén pénzügyi, ügyfélszolgálati és operatív beszerzéssel kapcsolatos szolgáltatásokkal segíti a vállalat nemzetközi működését. Légy részese a sokszínű, tehetséges csapatnak, akik utat mutatnak a világnak az energia tisztábbá és jobbá tételében

Ügyfélszolgálati gyakornok német és angol nyelvtudással

Feladatok

  • Ügyfélszolgálattal kapcsolatos operatív feladatok ellátása
  • Ügyfélkérések adatainak különböző rendszerekbe való bevitele és nyomon követése a beérkezéstől a befejezésig
  • Riportok és kimutatások készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás interneten és telefonon: rendeléskezelés, vevők panaszainak azonosítása és kezelése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős középfokú vagy felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Gazdasági szakon, legalább a harmadik szemeszterben lévő tanulmányok
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismeretek (Excel, Word, Power Point, stb.)

Munkaidő

  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Heti 40 óra vállalása megbeszélt beosztás szerint

Amit kínálunk

  • Br. 1500 ft/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Modern iroda pihenőszobákkal
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Gyakornoki csapatépítő programok
  • Állásbörzéken való részvétel
  • Céges laptop
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest