Ügyfélszolgálati munkatárs (Budaörs)

Üzemek, irodák, raktárak üzemeltetéséhez széleskörű eszköz és felszerelés kínálatot nyújtó

multinacionális vállalat budaörsi irodájába keresi Vevőszolgálati munkatársát.

Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • Bejövő és kimenő hívások lebonyolítása, kezelése
  • Megrendelések rögzítése
  • Vevői adatbázis folyamatos karbantartása
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel és kiszolgáló egységeinkkel
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Az iroda működéséhez szükséges eszközök, körülmények biztosítása
  • Számlák, szerződések, árajánlatok, rendelések, levelek iktatása és postázása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Követelmények

  • Vevőközpontúság
  • Legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő főiskolai/egyetemi tanulmányok
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office jó felhasználói ismerete
  • Megértő, csapatjátékos, türelmes, munkájára és környezetére igényes
  • Proaktív, optimista, becsületes, tanulásra nyitott

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Éves bónusz, béren kívüli juttatás
  • Megbecsülés, munka és magánélet egyensúlya
  • Stabil növekedés és hosszú távú perspektíva
  • Kis létszámú fiatalos csapat, folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • lokáció: Budaörs

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs