Ügyfélszolgálati munkatárs (Debrecen)

Humán Centrum Kft.

Ügyfélszolgálati munkatárs

Leírás

Partnercégünk piacvezető pénzügyi szolgáltató cég, amely széles termékpalettával biztosítja ügyfelei teljes körű kiszolgálását.

Feladatok

  • Ügyfelek bejelentéseinek fogadása, adminisztrálása
  • Segítségnyújtási szolgáltatás megszervezése
  • Kapcsolattartás orvosokkal, egészségügyi dolgozókkal

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között
  • A későbbiek során van lehetőség hétfőtől vasárnapig műszakos munkavégzésre is

Amit kínálunk

  • Fizetett betanulási idő (40 óra)
  • Home office vagy hibrid munkavégzés
  • Stabil munkalehetőség hosszú távon
  • Belvárosi igényes munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Egészségügyi végzettség és/vagy tapasztalat
  • Német, olasz vagy francia nyelv ismerete

Munkavégzés helye

  • Debrecen
Debrecen