ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

A Sykes Közép-Európa Kft. az amerikai tulajdonú SYKES Enterprises Corporate leányvállalata, 1999 óta van jelen Magyarországon, s az itt üzemeltetett irodában látja el neves informatikai, illetve telekommunikációs gyártó-szolgáltató vállalatok ügyfélszolgálatát. A SYKES a Sitel csoport tagja.

Cégünkről további információkat talál, ha honlapunkra látogat: www.sykes.com

A következő pozícióba keresünk teljes munkaidős munkatársat:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

délutáni&hétvégi munkavégzés, home office, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • Az ügyfelektől érkező telefonhívások és e-mailek kezelése
  • Az ügyfeleknek szóló termékekre és szolgáltatásokra vonatkozó teljes körű ismeretek megszerzése és frissítése
  • A termékekre vonatkozó technikai támogatás
  • A hívások pontos és szabályos kezelése, SAP rendszerben történő regisztrálása
  • Adminisztráció ellátása
  • Szolgáltatási idő: hétfőtől péntekig: 15.00-23.00, szombat-vasárnap:7.00-23.00

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Technikai érdeklődés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Türelmes, ügyfélorientált, udvarias, segítőkész, empatikus magatartás
  • Multitasking

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete

Amit ajánlunk:

  • Home office
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria
  • Fizetett tréning
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Multikulturális csapat

Amennyiben érdekli a lehetőség, küldje önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Cégünkről bővebben: Facebook, video