Ügyfélszolgálati munkatárs (Fót)

Mind-Diák Szövetkezet

Baker Hughes a GE Company, a világ vezető digitális iparvállalata. 43000 alkalmazottal, több, mint 100 országban van jelen az iparágban. Ügyfeleit a gyártástól egészen a végfelhasználásig támogatja. Fontos számukra a környezet védelme, az egészség és a biztonság. Intelligens megoldásokat fejlesztenek ügyfeleik számára az olaj - és gázértékláncokon keresztül, amely innovációt, testreszabott szolgáltatási megoldásokat, képzési programokat és technológiát kínál, ezzel segítve a hatékonyság, a termelékenység és a berendezések megbízhatóságának maximalizálását.

Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

  • Riportok készítése
  • Adatbázis-kezelő rendszer naprakészen tartása
  • Ügyfelek adatainak és megállapodásainak a kezelése
  • Engedélyeztetési folyamat támogatása
  • Biztonsági ellenőrzések végrehajtása
  • A visszaküldött anyagok koordinálása, javítása, feltöltése
  • Kimutatások elkészítése

Elvárások

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok
  • Magabiztos MS Office (főleg Excel) ismeretek
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás
  • Erős francia nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti min. 25 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka lehetőség (min. 1 év)
  • Ingyenes céges buszjárat Fótra
  • Bruttó 1350 Ft/óra diákbér
  • Otthoni munkavégzés

Előnyök

  • SAP ismerete
  • Erős Excel

Munkavégzés helye

Fót

Fót