Ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyintéző

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

1 év, határozott idejű – kölcsönös megelégedettség esetén meghosszabbítható

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő – 4 hónap próbaidő mellett

A munkavégzés helye:

1089 Budapest, Nagyvárad tér 4.- Semmelweis Egyetem Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

A munkakörbe tartozó feladatok:

Gazdasági feladatok:

  • megrendelések, számlák, kötelezettségvállalás, készpénzforgalom ügyintézése
  • megbízási szerződések, illetménykiegészítés-megállapodások készítése
  • egyetemi belső adatszolgáltatás igény szerinti teljesítése
  • kiküldetések elszámolása

Projektasszisztensi feladatok: elnyert pályázatok gazdasági ügyeinek kezelése, projekt-adminisztráció.

Illetmény és juttatások:

Közalkalmazotti bértáblán felüli kiemelt bérezés

Elvárás:

  • középfokú végzettség
  • alapszintű informatikai végzettség vagy jártasság

Előnyt jelent:

  • egyetemi szférában szerzett tapasztalat
  • jártasság gazdasági ügyintézői, projekt asszisztensi feladatok terén
  • középszintű informatikai jártasság
  • angol nyelvtudás

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A pályázat elbírálását követően azonnal.

Az önéletrajzok benyújtásának határideje: 2020.09.30. – bérigény megjelölésével

Budapest