Ügyintéző-karbantartó (Szeged)

Szegedi partnercégünk csapatába keresünk megváltozott munkaképességű ügyintéző munkatársat. Partnerünk egy 20 éve működő stabil építőipari cég. A feladatot lehet teljes vagy részmunkaidőben is végezni.

Ügyintéző-karbantartó
(megváltozott munkaképességű munkatárs)

Feladatok

  • dokumentumok és alkatrészek szállítása Szegeden belül, illetve Szeged-Budapest viszonylatban;
  • anyagbeszerzés pontos instrukciók alapján;
  • telefonos ügyintézés (megrendelések, az iroda körüli teendőkkel kapcsolatban);
  • az iroda udvarának karbantartása, fűnyírás;
  • vállalati gépjárművek, eszközök ellenőrzése havonta 1x lista alapján, fotók készítése a járművekről, eszközökről.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség;
  • számítógép felhasználói ismeret;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • vezetési tapasztalat;
  • jó kommunikációs készség;
  • megváltozott munkaképességet igazoló dokumentum.

Amit kínálunk

  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség;
  • biztos háttérrel rendelkező, magyar tulajdonú vállalatnál történő munkavégzés;
  • elkötelezett, támogató csapat.
  • jó csapat.

Munkaidő

  • napi 6-8 óra (megállapodás szerint), hétköznapokon 8:00-16:30 közötti időszakban.

Érdeklődni lehet: +36306058667

Szeged