Ügyvéd (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Belvárosi székhelyű cégcsoport keres fiatalos csapatába

Ügyvéd

kollégát.

A pozícióhoz kapcsolódó feladatkör elsősorban a cégcsoport szakterületeihez igazodva, a bizalmi vagyonkezeléshez, követeléskezeléshez, valamint ingatlan-, gazdasági és társasági jog területéhez kapcsolódó jogi feladatok professzionális ellátása.

Elvárások

  • angol nyelv (jogi szaknyelvet is beleértve) tárgyalási szintű ismerete írásban és szóban;
  • jó kommunikációs készség;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • önálló munkavégzésre való képesség;
  • proaktív gondolkodásmód;
  • tényleges problémamegoldó képesség;
  • bizalmi vagyonkezelés, ingatlanjogi, társasági vagy gazdasági jogi területen szerzett minimum 3 éves, aktív gyakorlat;
  • peres tárgyalási gyakorlat,
  • e- eljárás területén szerzett tapasztalat, (FMH; polgári peres eljárás.)

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatás;
  • jó hangulatú, fiatalos csapat;
  • exkluzív munkakörnyezet;

Munkavégzés helye

VI. kerület

Az önéletrajzokat a juttatási igény megjelölésével várjuk.

Budapest