Ügyvezető (Debrecen)

Hajdú-Bihar megyei, épületgépészeti rendszerek tervezésével, kivitelezésével, karbantartásával foglalkozó KKV Partnerünkhöz keresünk elhivatott és tapasztalt Ügyvezetőt.

Ügyvezető

Feladatok

  • A cég továbbfejlesztése és korszerűsítése, a csapat motiválása és irányítása, belső kontrollrendszer működtetése, erőforrás tervezés
  • Az üzleti és termelési tervek teljesítése
  • A társaság eredményességének a növelése
  • Dolgozók felvétele, értékelése, motiválása
  • Alvállalkozók munkájának szervezése és ellenőrzése
  • Beruházások szervezése és nyomon követése
  • Új partnerek, piacok megszerzése
  • Riportálás a tulajdonosok részére
  • People menedzsment
  • Cégvezetéssel járó minden egyéb feladat elvégzése

Követelmények

  • Egyetemi végzettség (épületgépész, gépészmérnök, villamosmérnök, esetleg közgazdász)
  • min. 8 éves vezetői tapasztalat ebből legalább 3 év felsővezetői
  • Projekt menedzsment tapasztalat
  • Közbeszerzési pályáztatásban szerzett tapasztalat
  • Kivitelező cégnél szerzett tapasztalat
  • Hatékony tárgyalási - és kommunikációs készség
  • Jó probléma megoldás
  • Eredményorientáltság
  • Jó tervezési készség
  • Döntésképesség
  • Angol nyelvtudás
  • Nagy munkabírás
  • Jó stressztűrő képesség
  • Korábbi munkahelyi ajánlás
  • Teljes leinformálhatóság
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Nyereségprémium lezárt gazdasági év után, eredményarányosan
  • Céges autó használat
  • Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen